KONZULTANT SAP - MM/SD/WM/FI

MY VŠICHNI JSME OKAY
Jsme velká rodina, do které patří nejen OKAY elektro a JENA – nábytek. Dlouhodobě patříme k největším obchodním firmám s odborným sortimentem v České republice a na Slovensku. Našich skoro 170 prodejen lze najít ve všech větších městech. A pokud zákazník náhodou nemá žádnou prodejnu na blízku tak si určitě vybere na našem e-shopu. Stále rosteme a posouváme se dál. Na cestě za úspěchy hledáme šikovné a motivované lidi, kterým rádi dáme příležitost vyrůst spolu s námi. Kdo maká, zaslouží si vavříny pro vítěze. Ale neboj se, není to jen o práci. Na firemních akcích, které máme několikrát v roce, se dokážeme pořádně odvázat. A to je OKAY!

KONZULTANT SAP Material Management nebo SAP Sales and Distribution nebo SAP Warehouse Management nebo SAP Financial Accounting

Orientuješ se ve firemních procesech? Chceš stát součástí velkého IT oddělení zabývajícího se rozvojem informačního systému SAP a získat další neocenitelné zkušenosti ?

Jsi to právě Ty, na koho tu čekáme.

Tvoje budoucí náplň práce:

  • účast na vývojových projektech v prostředí SAP
  • analýza požadavků od interních zákazníků, příprava zadání
  • implementace nových funkcí
  • vytváření projektové dokumentace
  • testování nových funkcí a procesů
  • podpora uživatelů, konzultace, školení

Požadujeme:

  • VŠ, min. roční praxe v oblasti IT
  • zkušenosti se SAP Material Management nebo SAP Sales and Distribution nebo SAP Warehouse Management nebo SAP Financial Accounting
  • znalost obchodních a logistických procesů výhodou
  • analytické a logické myšlení, komunikativnost
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • základní znalost AJ podmínkou

Nabízíme:

  • zajímavé a motivující platové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • perspektivní a atraktivní práci v dynamickém profesionálním týmu
  • moderní zázemí brněnské centrály
  • možnost profesního a osobního růstu
  • stabilní zaměstnání v úspěšné a ziskové společnosti

Pokud Tě nabídka zaujala, zašli nám svůj strukturovaný životopis (s fotografií) a motivační dopis přes tlačítko "ODPOVĚDĚT".

Kontakt

OKAY
Hana Šedajová

Powered by LMC