ANALYTIK E-COMMERCE DAT

MY VŠICHNI JSME OKAY
Jsme velká rodina, do které patří OKAY elektro a JENA – nábytek. Dlouhodobě patříme největším obchodním firmám s odborným sortimentem v České republice a na Slovensku. Našich 150 prodejen lze najít ve všech větších městech. A pokud zákazník náhodou nemá žádnou prodejnu na blízku tak si určitě vybere na našem e-shopu. Stále rosteme a posouváme se dál. Na cestě za úspěchy hledáme šikovné a motivované lidi, kterým rádi dáme příležitost vyrůst spolu s námi. Kdo maká, zaslouží si vavříny pro vítěze. Ale neboj se, není to jen o práci. Na firemních akcích, které máme několikrát v roce, se dokážeme pořádně odvázat. A to je OKAY!

E-commerce analytik je zcela klíčový člověk v exaktně měřitelném světě e-commerce. Tvým každodenním úkolem bude hledání souvislostí v číslech, která generují naše e-shopy a informační systémy. Budeš přinášet odpovědi na nelehké otázky týkající se jak ekonomických tak marketingových ukazatelů. Budeš též vizionářem, který pomocí dostupných informací predikuje a následně vyhodnocuje dopady změn, které v oblasti e-commerce realizujeme. Pokud ti čísla a svět internetového prodeje něco říkají, jsi již teď náš člověk.

Náplň práce :

  • analýza dat a reportování dosažených výsledků v prostředí Google analytics /

Data studio / Sklik, MS Excel a dalších analytických nástrojích

  • identifikace příležitostí pro e-commerce prodejní kanál a jejich uvádění do praxe
  • vyhodnocování marketingových akcí a kampaní včetně návrhů na optimalizaci
  • úzká spolupráce s týmem produkt manažerů
  • komunikace napříč obchodem a celou společností ohledně hledání analytických

příležitostí, sběru a pochopení dat a vysvětlování závěrů z analýz

  • hledání a zkoušení nových metod a technologií pro datovou analytiku

Co očekáváme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • velmi dobrá znalost práce na počítači, zejména MS Excel
  • dobrá znalost Google Analytics / Data studio / Sklik
  • znalost dalších analytických nástrojů pro e-commerce výhodou
  • analytické a logické myšlení, pochopení souvislostí a schopnost vyhodnocovat
  • přehled v oblasti digital marketingu
  • pečlivost, smysl pro detail, důslednost a samostatnost
  • zájem poznávat a učit se nové metody a technologie pro datovou analytiku

Co nabízíme :

  • velmi zajímavou práci, možnost vlastní seberealizace
  • pracovní poměr v dynamické společnosti s centrálou v Brně
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • individuální a nadstandardní přístup nadřízeného
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • prodlouženou dovolenou na 25 dní
  • občerstvení na pracovišti
  • zaměstnanecké eventy

Pokud Tě nabídka zaujala, zašli nám svůj strukturovaný životopis (s fotografií) a motivační dopis přes tlačítko "ODPOVĚDĚT".

Kontakt

OKAY
Hana Šedajová

Powered by LMC