MZDOVÁ ÚČETNÍ pro Slovensko

MY VŠICHNI JSME OKAY
Jsme velká rodina, do které patří OKAY elektro a JENA – nábytek. Dlouhodobě patříme k největším obchodním firmám s odborným sortimentem v České republice a na Slovensku. Našich 150 prodejen lze najít ve všech větších městech. A pokud zákazník náhodou nemá žádnou prodejnu na blízku tak si určitě vybere na našem e-shopu. Stále rosteme a posouváme se dál. Na cestě za úspěchy hledáme šikovné a motivované lidi, kterým rádi dáme příležitost vyrůst spolu s námi. Kdo maká, zaslouží si vavříny pro vítěze. Ale neboj se, není to jen o práci. Na firemních akcích, které máme několikrát v roce, se dokážeme pořádně odvázat. A to je OKAY!

Náplň práce:

  • Nástupy a výstupy pracovníků
  • Měsíční zpracování mezd zaměstnanců
  • Příprava výkazů zdravotním pojišťovnám, soc. správě a finančnímu úřadu
  • Provádění srážek ze mzdy
  • Vedení mzdové agendy zaměstnanců (mzdové listy, evidenční listy důchodového zabezpečení, daňová prohlášení)
  • Úzká spolupráce s personálním oddělením

Požadujeme:

  • VŠ, případně SŠ ekonomického směru výhodou
  • Chuť zvládnout slovenskou mzdovou a pracovněprávní legislativu
  • Chuť zvládnout mzdový program VEMA
  • Praxe mzdové účetní výhodou
  • Dobrá znalost Microsoft Office – Word, Excel, Outlook
  • Komunikativnost, spolehlivost, ochotu učit se nové věci
  • ŘP výhodou

Nabízíme:

  • Místo výkonu práce Brno
  • Při zvládnutí problematiky mzda od 25.000,- do 35.000,- / měsíc
  • Vyškolení v problematice, odborná školení na Slovensku
  • Zkušeného vedoucího, který zajistí veškerou podporu
  • Zajímavou práci v dynamickém prostředí české obchodní společnosti
  • Pět týdnů dovolené
  • Firemní benefity
  • Nástup možný ihned

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedeného požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Kontakt

OKAY
Hana Šedajová

Powered by LMC