OBLASTNÍ MANAŽER PRODEJEN STŘEDNÍ ČECHY 50 000 Kč

MY VŠICHNI JSME OKAY
Jsme velká rodina, do které patří OKAY elektro a JENA – nábytek. Dlouhodobě patříme k největším obchodním firmám s odborným sortimentem v České republice a na Slovensku. Našich 150 prodejen lze najít ve všech větších městech. A pokud zákazník náhodou nemá žádnou prodejnu na blízku tak si určitě vybere na našem e-shopu. Stále rosteme a posouváme se dál. Na cestě za úspěchy hledáme šikovné a motivované lidi, kterým rádi dáme příležitost vyrůst spolu s námi. Kdo maká, zaslouží si vavříny pro vítěze. Ale neboj se, není to jen o práci. Na firemních akcích, které máme několikrát v roce, se dokážeme pořádně odvázat. A to je OKAY!

OBLASTNÍ MANAŽER PRODEJEN JENA NÁBYTEK PRO STŘEDOČESKÝ KRAJ
Baví vás práce s lidmi? Chcete pracovat ve stabilní firmě, kde každý pracovní den je něčím jiným? Jste energičtí a komunikativní? Pak hledáme právě Vás! Rozšiřujeme tým oblastních manažerů.

Co bude Vaším úkolem:

  • koordinace nově otevíraných prodejen
  • zodpovědnost za prodejní výsledky na prodejnách ve svěřeném regionu
  • sledování klíčových ukazatelů výkonnosti a jejich posuzování
  • nastavení vysoké úrovně zákaznického servisu
  • activity management na prodejnách
  • řízení personálu, nábor, tréning a motivace
  • pravidelná kontrola svěřených prodejen
  • reporting

Co by Vám nemělo chybět:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici zejména zkušenosti s vedením týmu
  • proaktivní přístup a zkušenosti při řešení náročných situacích
  • komunikační, prezentační a argumentační schopnosti
  • strategické a analytické myšlení
  • schopnost motivovat sebe i druhé
  • dobrá znalost MS Office
  • mobilita a ochota cestovat na firemních služebních cestách
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • odpovídající mzdu a výkonnostní bonusy opírající se o obchodní výsledky
  • kariérní růst v nejúspěšnější společnosti v branži
  • stabilní zaměstnání v úspěšné ziskové společnosti
  • podporu centrály
  • pružnou pracovní dobu
  • zaměstnanecké slevy
  • týden dovolené navíc
  • firemní auto, počítač a mobilní telefon
  • nástup ihned

Chcete se k nám přidat? Zašlete nám svůj strukturovaný životopis s fotografií a motivační dopis přes tlačítko "ODPOVĚDĚT".

Kontakt

OKAY elektrospotřebiče, JENA nábytek
Radka Pospíšilová
Kšírova 676/259
619 00  Brno-Horní Heršpice
Česká republika
Telefon: 724 661 593

Powered by LMC