SPRÁVCE WEBOVÉHO OBSAHU - marketing producktu/ Web content

MY VŠICHNI JSME OKAY
Jsme velká rodina, do které patří OKAY elektro a JENA – nábytek. Dlouhodobě patříme k největším obchodním firmám s odborným sortimentem v České republice a na Slovensku. Našich 150 prodejen lze najít ve všech větších městech. A pokud zákazník náhodou nemá žádnou prodejnu na blízku tak si určitě vybere na našem e-shopu. Stále rosteme a posouváme se dál. Na cestě za úspěchy hledáme šikovné a motivované lidi, kterým rádi dáme příležitost vyrůst spolu s námi. Kdo maká, zaslouží si vavříny pro vítěze. Ale neboj se, není to jen o práci. Na firemních akcích, které máme několikrát v roce, se dokážeme pořádně odvázat. A to je OKAY!

ASISTENT/KA KMENOVÝCH DAT (ADMINISTRACE DAT)

Náplň práce:

  • práce v administrativním prostředí webu (vytváření textové části k artiklům, správa obrázkové galerie artiklu, vkládání obrázků do textu)
  • zakládání nových a údržba stávajících položek v systému SAP
  • změny v kmenových datech dle požadavků zodpovědných oddělení
  • účast na projektech a vývoji
  • úzká spolupráce s nákupním oddělením (ti, kteří se chtějí dál rozvíjet a pracovat na sobě mají možnost kariérního růstu na pozici nákupčího/obchodnika)

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání
  • vhodné pro absolventy/studenty (možnost brigády)
  • preciznost, spolehlivost
  • znalost MS Office
  • ochotu učit se nové věci
  • praxe na obdobné pozici - výhodou, není ale podmínkou

Nabízíme:

  • možnost osobního a profesního růstu v prosperující a expandující společnosti
  • stabilní a zajímavou práci
  • motivující platové ohodnocení
  • schopný a dynamický tým spolupracovníků
  • moderní pracovní prostředí brněnské centrály, práce v openspace
  • 25 dnů dovolené pro relax a odpočinek

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis (s fotografií) a motivační dopis přes tlačítko „ODPOVĚDĚT“.

Kontakt

OKAY
Hana Šedajová

Powered by LMC