WEB DEVELOPMENT PROJEKT MANAGER

MY VŠICHNI JSME OKAY
Jsme velká rodina, do které patří OKAY elektro a JENA – nábytek. Dlouhodobě patříme k největším obchodním firmám s odborným sortimentem v České republice a na Slovensku. Našich 150 prodejen lze najít ve všech větších městech. A pokud zákazník náhodou nemá žádnou prodejnu na blízku tak si určitě vybere na našem e-shopu. Stále rosteme a posouváme se dál. Na cestě za úspěchy hledáme šikovné a motivované lidi, kterým rádi dáme příležitost vyrůst spolu s námi. Kdo maká, zaslouží si vavříny pro vítěze. Ale neboj se, není to jen o práci. Na firemních akcích, které máme několikrát v roce, se dokážeme pořádně odvázat. A to je OKAY!

WEB DEVELOPMENT PROJEKT MANAGER

Jsme velká rodina, do které patří JENA nábytek a OKAY elektro. Dlouhodobě patříme ke špičce v prodeji elektra a nábytku. Našich 150 prodejen najdeš ve všech větších městech v ČR i na Slovensku. Naše weby navštíví několik stovek tisíc zákazníků denně. Máme velké plány, kde chceme za pár let být.
Byť jsme nezačali na webu jako první, tak teď rosteme velmi rychle. Hledáme web development projekt manažera, který naskočí do vedoucí role a pomůže nám vybudovat nový web. Povedeš náš projekt od začátku až do konce. Včetně - plánování, navrhování designu, vývoje, vedení content týmu -, který si vyhrne rukávy a pomůže, pokud to bude někde třeba.

Hlavní zodpovědnost:

• Klient management - spolupráce s ostatními odděleními pro porozumění jejich potřebám, nastavení strategie, očekávání a zaručení úspěchu projektu.
• Projekt management – vedení svého týmu skrz proces vývoje webu. Vedení porad, revize postupů. Vedení projektu v Jiře.
• Implementace – stanovení strategie, plány stránek, architekturu a drátový model. Vedení designu a vývoje stránek. Dohlížení na zajištění kvality a provádění přejímacích zkoušek.
• Dohled nad vlastním týmem – spolupráce s našim interním týmem (strategie, design, vývoj, obsah) a dodavateli řešení pro zajištění projektu od počátku do konce.
• PnL dohled – zodpovědnost za náklady oddělení a vývoje. Odměny za efektivnost, dodržení harmonogramu a kvalitu.

Požadujeme:

• Zkušenosti s vedením vývojářského týmu vítány. Preferujeme zkušenosti s agilním vývojem.
• Minimálně orientace v některém z webových vývojářských softwarů. Zkušenosti s kódováním vítány, ale nejsou podmínkou.
• Kvality – pozitivní, can-do-it přístup. Radost z práce a super člen týmu. Pochopení pro business. Analytické myšlení, adaptabilnost. Schopný se vyjadřovat písemně.

Co nabízíme?

● velmi zajímavou práci při které ti necháme volnou ruku
● možnost seberealizace a rozvoje
● pracovní poměr v dynamické společnosti s centrálou v Brně
● zajímavé finanční ohodnocení
● individuální a nadstandardní přístup nadřízeného
● prodlouženou dovolenou na 25 dní
● občerstvení na pracovišti
● zaměstnanecké eventy

Kontakt

OKAY
Hana Šedajová

Powered by LMC