E-COMMERCE CONTROLLER

MY VŠICHNI JSME OKAY
Jsme velká rodina, do které patří OKAY elektro a JENA – nábytek. Dlouhodobě patříme k největším obchodním firmám s odborným sortimentem v České republice a na Slovensku. Našich 150 prodejen lze najít ve všech větších městech. A pokud zákazník náhodou nemá žádnou prodejnu na blízku tak si určitě vybere na našem e-shopu. Stále rosteme a posouváme se dál. Na cestě za úspěchy hledáme šikovné a motivované lidi, kterým rádi dáme příležitost vyrůst spolu s námi. Kdo maká, zaslouží si vavříny pro vítěze. Ale neboj se, není to jen o práci. Na firemních akcích, které máme několikrát v roce, se dokážeme pořádně odvázat. A to je OKAY!

Máš rád práci s čísli a zjišťování informací v nich na první pohled skrytých? Zajímá tě problematika prodeje zboží a služeb na internetu? Pokud ano, přijď za námi a pobavíme se, co pro sebe navzájem můžeme udělat. Hledáme schopného kolegu/yni, který/á bude přinášet odpovědi na otázky na základě dat z našich e-shopů a informačních systémů.

Náplň práce:

  • Tvorba opakovaných reportů s daty z e-shopů na základě požadavků byznysu
  • Jednorázové zpracování dat z e-shopů a datová analytika včetně prezentace zjištění
  • Pokročilá datová analytika s využitím matematických a statistických metod
  • Úzká spolupráce a komunikace napříč celou firmou s týmy IT / PM / marketing
  • Hledání nových příležitostí a zkoušení nových metod a technologií pro datovou analytiku

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Pozitivní vztah a zálibu v práci s čísly jejich zpracováním
  • Pokročilá znalost práce na počítači, především MS Office
  • Dobrá znalost Google Analytics / Data studio výhodou
  • Znalost některého z analytických nástrojů pro e-commerce a praktické zkušenosti s využitím databázových systémů pro datovou analytiku výhodou
  • Analytické a logické myšlení, rychlé pochopení souvislostí a kontextu
  • Pečlivost, smysl pro detail, důslednost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Velmi zajímavou práci, možnost seberealizace
  • Možnost samostatně nastavit a rozvíjet celou novou oblast datové analytiky ve společnosti
  • Práce na zajímavých projektech
  • Pracovní poměr v dynamické společnosti s centrálou v Brně
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Individuální a nadstandardní přístup nadřízeného
  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • Prodlouženou dovolenou na 25 dní
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zaměstnanecké eventy

Kontakt

OKAY
Hana Šedajová

Powered by LMC